O nás

Ve svých patnácti jsem byl první v celostátní soutěži ve hře na klarinet a úspěšně jsem vykonal zkoušky na konzervatoř v Brně

Hráčské zkušenosti

Na konzervatoři hrál na barytonsaxofon v big bandu pod vedením Mojmíra Bártka (významný brněnský trombonista a člen legendárního Orchestru Gustava Broma), v Symfonickém dechovém orchestru Konzervatoře Brno (opakovaný vítěz několika mezinárodních soutěží) na basklarinet pod taktovkou Mgr. Aleše Podařila a v klasické moravské dechovce pod vedením Bohumíra Kameníka na be klarinet. Další aktivity bylo členství v RH big bandu v Letovicích, kde hrál na barytonsaxofon.

Učitelské zkušenosti

Celkem osm let učitelská praxe ve hře na zobcovou flétnu, klarinet, saxofon.

Opravářské zkušenosti

Po maturitě jsem se začal zajímat o opravy hudebních nástrojů a za pomoci Vladimíra Havránka a Jiřího Štípka jsem se mohl začlenit do výroby v Amati Kraslice, kde se mi dostalo prvotřídní pozornosti od Milana Špringse. Díky tomu jsem mohl získávat zkušenosti od opravdových mistrů. Tímto bych chtěl Amati Kraslice poděkovat, jelikož jsem měl možnost poznat velmi hodné, milé lidi a skutečné Pány mistry opraváře. Po studiích na konzervatoři jsem začal působit u výrobce žesťových hudebních nástrojů Josef Lídl. Pak jsem měl několik let možnost učit se od mistrů, kteří mají více než čtyřicetileté zkušenosti s opravami a výrobou hudebních nástrojů.